یکشنبه ١٣٩٥/١١/٣    EN

صبح روز چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه 94 جشن میلادحضرت علی (ع) و امام جواد (ع) به همت جهاد دانشگاهی در تالار وحدت دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر مسئولین محترم جهاد دانشگاهی و ریاست دانشگاه باهنر، آقای دکتر حق دوست، رئیس دانشگاه، به همراه دکتر علی اسکندری زاده قائم مقام وی در مشارکت های اجتماعی، سازمانهای مردم نهاد و خیریه های دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز حضور داشتند.

این مراسم که با استقبال گرم دانشجویان همراه بود، با تلاوت آیاتی از قرآن توسط آقای امینی آغاز شده و با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی و پس از آن نماهنگ اختصاصی جهاد دانشگاهی ادامه پیدا کرد.
سپس قائم مقام جهاد دانشگاهی استان کرمان مهندس ایمانی به حاضرین در جشن خیر مقدم و اعیاد ماه رجب را تبریک گفت.
بعد از آن حجت الاسلام والمسلمین آقای سلطانمرادی رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه به ایراد سخن پرداخت، وی ضمن تبریک اعیاد ماه رجب به شرح سیره زندگی امام جواد (ع) اشاره نمود.


در ادامه ایشان به اعتکاف اشاره نمود و گفت: امیدواریم گه همه دوستان بتوانند بهره کافی و وافی را ازاین ماه پربرکت ببرند.
آقای اسکندر زاده، از جمله ی سخنرانان دیگر این مراسم بودند. ایشان در ابتدای سخنان خود اشاره ای به کنگره های ادبی برگزار شده در تالار وحدت در طی سال های گذشته نمودند و ضمن خاطره گویی، اشعاری را قرائت نمودند. 
سپس گروه موسیقی  دف نوازی و ساز های کوبه ای پرهون  به رهبری مهران جابری نسب به اجرای موسیقی پرداخت.

 


 

 

شعر خوانی توسط آقایان حسین شهابی، مهدی گنجی و یوسف زاده، اجرای مرشد توسط آقای کامرانی و اجرای تئاتر توسط گروه هنری الماس به سرپرستی مهدی ارمز و با بازیگری خانم سحر سالاری و آقای مهدی ...از جمله برنامه های متنوع این مراسم بود.

 

منبع : وب سایت دانشگاه شهید باهنر کرمان با اندکی ویرایش

وضعیت آب و هوای کرمان